Віче НСН

Відео. Крuкu і сутuчкu: на українському кордоні масово бунтують заробітчани, з них вимагають гроші

Закарпаття. Чоп.
Чому в країні все через ср@ку ?
Контрабанда йде тірами а маленьки бусики які везуть передачі, ліки та продукти затримали.
Якщо в них перевозять заборонені товари – притягайте до відповідальності.
Якщо не вирішили кому тепер буде йти каса (адже кожен бусик завжди платив хабар за проїзд) то важко називається.
Знов скупчення людей на кордоні в час пандемії.
Хтось чекає на ліки, хтось передав мамі продукти….
але казнокради і тут мають нажитися.
Офіс Президента України Володимир Зеленський Закарпатська ОДА Управління Служби безпеки України в Закарпатській області що за реформи не зрозуміли? Люди банально чекають на продукти.

31.05.2020 о 14:00
В Ужгород терміново вилітають в.о. голови Державної митної служби Ігор Мураєв та Голова державної прикордонної служби Сергій Дайнека. Будуть летіти літаком прикордонників. Наразі літак готують до вильоту із аеропорту «Жуляни».

Автомобіль прикордонників стягнули з дороги. На КПП «Тиса» автомобіль прикордонників люди зіштовхнули в кювет.

Олена Живко

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close