Блоги

Європа заповнена авіасполученням. І Росія “літає “. І тільки Україну всі облітають, як прокажену.

Очередная ложь шмыгалей о карантине раскрылась. Когда вам говорят, что в Украине карантинные меры адекватны и соответствуют европейским, посмотрите на этот скриншот.

Вы видите сегодняшнее небо над Европой. Европа заполнена авиасообщением. И Россия “летает вовсю”. И только Украину все облетают, как прокаженную. А ведь в Украине зафиксировано ничтожно малое количество фейковируса.

Вывод: запрет на авиаперелет – идиотизм, не имеющий ничего общего с мерами в Европе. Шмыгалей на мыло.

За матеріалами аккаунту Олександра Гумірова

Рекомендуємо подивитись відео

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close