Вілкул отримав медаль, – УВАГА !!!!, – за сприяння і допомогу військовим

Міністр оборони України Андрій Таран вирішив пробити дно громадської думки і нагородив медаллю “За сприяння Збройним силам України” мера Кривого Рогу, колишнього члена “Партії регіонів” Юрія Вілкула.

Вілкул отримав медаль, – УВАГА !!!!, – за сприяння і допомогу військовим, а також за “внесок, який робить місто в розвиток інфраструктури 17-ї окремої танкової бригади”.

За матеріалами Телеграм каналу “Что там у Сивохо”

Рекомендуємо подивитись відео” Основне з пресконференції Зеленського”

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button