В Україні з’явиться міністр з розвитку космічної галузі. Подробиці

В рамках проведення реформи оборонно-промислового комплексу буде створено профільне міністерство розвитку стратегічних технологій і інновацій, яке серед інших завдань буде займатися питаннями розвитку космічної галузі. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Глава РНБО Олексій Данилов зазначив, що реформа ОПК стане наймасштабнішою за останнє десятиліття.

«За словами А. Данилова, на першому етапі реформування буде створено профільне міністерство, яке буде відповідати за формування і забезпечення реалізації державної військово-промислової політики, і введена посада віце-прем’єр-міністра – міністра розвитку стратегічних технологій і інновацій, до повноважень якого буде віднесені питання реформування ОПК і розвитку космічної галузі », – передає прес-служба відомства.

На думку Данилова, зміна підходу до управління ОПК має вирішити проблему недостатнього рівня координації суб’єктів військово-промислової політики, а саме відсутність профільного координуючого органу.

Рекомендуємо до перегляду: Закарпаття. Чоп. Чому в країні все через одне місце ? Хтось чекає на ліки, хтось передав мамі продукти…. але кaзнoкради і тут мають нажитися.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button