Блоги

“5-6 тисяч зарплатні,це не бідність” каже президент і в той же час 19 “слуг”- мільйонерів орендують житло за державні кошти

19 “слуг”- мільйонерів орендують житло за державні кошти

Комітет виборців проаналізував декларації народних депутатів, які отримують бюджетну компенсацію для оренди житла або винайму готельного номера.

 Всього в квітні 2020 року компенсацію з бюджету на оренду житла отримали 52 народні депутати. Із них, відповідно до даних декларацій, 25 депутатів є мільйонерами. З 25-ти нардепів – 19 це «слуги народу»

Олександр Трухін – задекларував 21,7 млн. грн.

 Артем Кунаєв – 9,9 млн. грн.

 Степан Чернявський – 9,6 млн. грн.

 Павло Якименко – 9,4 млн. грн.

 Олександр Салійчук – 8,6 млн. грн.

 Євген Петруняк – 7 млн. грн.

 Олексій Ковальов – 6,9 млн. грн.

Федір Веніславський – 6,8 млн. грн.

 Богдан Торохтій – 6,4 млн. грн.

 Андрій Костін – 4, 8 млн. грн.

 Олександр Аліксійчук – 4,3 млн. грн.

 Геннадій Касай – 4,1 млн. грн.

 Олександр Горобець – 2,9 млн. грн.

  Ганна Лічман – 2,6 млн. грн.

 Артем Чорноморов – 2,5 млн. грн.

  Максим Зуєв – 2 млн. грн.

  Едуард Прощук – 1,9 млн. грн.

  Дмитро Нальотов – 1,6 млн. грн.

  Олена Копанчук – 1,2 млн. грн.

Загалом депутати-мільйонери, які отримують компенсацію на житло, сукупно задекларували грошових активів на 162 млн. грн. У ТОП 5 найбагатших депутатів, які орендують житло, крім О. Трухіна, А. Кунаєва та С. Чернявського зі “Слуги Народу”, також Анатолій Урбанський із групи “За майбутнє” (19,7 млн. грн.) та Олег Мейдич із ВО “Батьківщина” (9,8 млн. грн.).

За матеріалами Телеграм-каналу Путч

Рекомендуємо подивитись основне з пресконференції президента Зеленського:

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close