Блоги

Нардеп Олег Синютка повідомив, що 60 мільярдів виділених на боротьбу з COVID-19 зникли у невідомому напрямку.

Не тими проблемами зайнятий преЗЕдент. Тут у нас таке лихо намалювалося, що поруч не стояли ані пандемія, ані навіть Бровари. Проблема – миші. Щойно радник міністра МВС Михайло Апостол повідомив, що в ході аудиту з’ясувалося, гризуни зжерли 2700 вагонів зерна що мусило знаходитися в Держрезерві. Сума збитків – більше 800 мільйонів грн. Нескладний підрахунок доводить, що по країні десь гуляє майже мільярд не облікованих мишей, які убивають економіку країни гірше за військову кампанію 2014 р.! І от – новий зухвалий злочин. Нардеп від ЄвроСолідарності Олег Синютка повідомив, що 60 мільярдів виділених на боротьбу з COVID-19 зникли у невідомому напрямку. От просто були-були – і нема! Миші – тля буду, це все вони! Я оце з жахом думаю, а ну як цей мільярд мишей візьме – і прийде на Банкову?

За матеріалами Телеграм-каналу Дмитра Калинчука Вовнянко”Печера Дракона” 

Радимо вам подивитись відео,пригадати головне з пресконференції Зеленського

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close