Неформат

Наближається Третя світова війна.Про це заявив ексочільник МЗС України Павло Клімкін

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін побачив в агресії Росії у Криму та на Донбасі ознаки наближення Третьої світової війни.

Така заява пролунала з його вуст в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV. Водночас він підкреслив, що ця війна матиме зовсім інший вигляд, ніж дві попередні

“Я вважаю, що ми тут занадто оптимістичні. Третя світова війна – вона гібридна, наближається. Ми ще не в стані Третьої світової. Ми, скоріше, якщо порівнювати з Першою, у 1913 році. Щодо позиціонування й багатьох речей. Ми на порозі шалених змін”, – попередив Клімкін.

Він також акцентував увагу на тому, що таке загострення ситуації потребує від України нових підходів до гарантування власної безпеки.

“Ми говорили про Будапештський меморандум. Я вважаю ідею про переписування Будапештського меморандуму чистим мазохізмом, але повернутися до логіки – в цьому щось є”, – сказав ексочільник МЗС.

З ним частково погодився і голова парламентської фракції “Голос” Сергій Рахманін. Однак нардеп висловив упевненість в тому, що гібридна Третя світова війна вже йде повним ходом, а найтемніші часи ще попереду.

Нинішні події він порівняв з тими, що передували Другій світовій війні у 1938 році, коли Німеччина анексувала Австрію

Колишній міністр також попередив, що вже у вересні 2020 року президент Росії Володимир Путін може спробувати зібрати постійних членів Радбезу ООН і вирішити питання пом’якшення санкцій “через голову” України.

Крім того, на думку Клімкіна, глава країни-агресорки досі не відмовився від ідеї створення “нового СРСР”, в який повинна увійти і Україна.

“Вони з цього курсу нікуди не злізуть, він сидить на підсвідомому рівні. Вони будуть йти до кінця, тому що вважають, що якщо не перезавантажать свій проєкт повністю навколо Росії, будь-який успіх України як демократичної реальності знищить Росію і путінську модель”, – вважає ексочільник МЗС.

Істотно вплине на ситуацію у світі та, зокрема, в Україні, вважає Клімкін, і пандемія COVID-19. Він спрогнозував, що вона змусить світ реструктуризуватися і спровокує початок “епохи безладу”. Подібний досвід цивілізація вже переживала перед Першою світовою війною.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше військовий інструктор і волонтер Цві Аріелі, який займався підготовкою бійців ЗСУ – учасників АТО, заявив, що Третя світова війна могла початися на території України, коли 17 липня 2014 року над Донбасом російські окупаційні війська збили Boeing 777 рейсу МН1

За матеріалами OBOZREVATEL

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close