Блоги

Він міг зробити неможливе…І робив. -Сьогодні національна паралімпійська в глибокій жалобі

Сьогодні національна паралімпійська та дефлімпійська родини в глибокій жалобі з приводу передчасної смeртi Володимира Макаренка… Завершила свій життєвий шлях талановита, професійна, дуже відповідальна та толерантна Людина, у розквіті своєї енергії та здібностей…

Не всі знали, навіть серед паралімпійців, дефлімпійців та тренерського складу, що саме Володимир Макаренко виконував непримітну, але фундаментально необхідну роботу для спортсменів з інвалідністю – оптимальне, зручне, вчасне забезпечення послугами авіатранспорту. Вся логістика закордонного учбово-тренувального і змагального процесу забезпечувалась цією чудовою людиною. Він умів оперативно та надзвичайно ефективно вирішити найнесподіваніші проблеми пересування людей, котрі мають суттєві проблеми з зором та пересуваються на візках… Здавалось, він міг зробити неможливе…І робив неможливе…

Чуйний, людяний, патріотичний…

Національна паралімпійська та дефлімпійська спільнота, Національний комітет спорту інвалідів України, Укрцентр з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю “Інваспорт”, федерації з видів спорту висловлюють свої щирі співчуття всім рідним, близьким, колегам, друзям…

Світла пам’ять про Володимира Макаренка – завжди з нами…

National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close