Блоги

“Що попові можна, то котові зазь!” Фото з Хмельницького із Зеленським і санітарним лікарем Ляшком викликало ажіотаж у Мережі

Незважаючи на існуючу заборону працювати кафе і ресторанам у приміщеннях, Володимир Зеленський під час візиту в Хмельницький зміг випити чашечку кави в одному з місцевих закладів. Зайшов у приміщення навіть головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Крута кава в Хмельницькому! Ароматна і смачна! Перші кафе виходять з карантину, приходимо до тями потихеньку від коронавирусной епідемії”, – зазначив Зеленський.

Напередодні під Кабміном ті ж представники ресторанного бізнесу просили владу дозволити їм працювати всередині закладів, оскільки вони зазнають колосальних збитків і не всі мають свої літні тераси.

Як повідомили телеграм каналу Pavlovsky News в Українській асоціації ресторанів, галузь на даний момент знаходиться у дуже глибокій кризі: 90% ресторанів залишилися без прибутку. Зараз працює лише половина із загальної кількості. Вони мають мінімальну виручку.

«Держава обіцяла в деяких рідкісних випадках підтримати бізнес, але в цілому це була брехня. Ми платили податки і приходили штрафи. Президент і прем’єр отримували зарплати, а ми ні. Ми несли колосальні збитки », – заявив представник асоціації.

Рекомендуємо до перегляду: Несподіваний ранок в Тернополі демонструє, що в Україні ще є справжні поліцейські

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close