Блоги

Відео. Тепер ця чашка кави у Хмельницькому може стати Зеленському найдорожчою у житті: у поліції зробили заяву

Президент Зеленський під час своєї робочої поїздки в Хмельницьку область відвідав місцеве кафе, щоб випити чашечку кави. Тепер це може стати найдорожчою чашкою кави в його житті.

Справа в тому, що сьогодні під стінами Ради журналісти поділилися із заступником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенко фото, де гарант порушує правила карантину. Адже поки дозволена робота лише літніх терас, а в звичайному режимі кафе і ресторани зможуть приймати гостей тільки з п’ятниці.

Тепер Володимир Зеленський, ймовірно, заплатить штраф до 17 000 грн. Злочин і покарання, яке ми заслужили.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close