Блоги

Цьотка Галька зі Львова : На цій знимці прекрасне все. Жгі Валодя далі – стaдo має вити як вовчиці на концерті в Алєжки

На своїй сторінці в Фейсбук Цьотка Галька зі Львова написала допис. Публікуємо мовою оригіналу. орфографію та синтаксис збережено :

На цій знимці прекрасне все. Чай, кофе, потанцуєм, карантин, дистанції, маски, все як положено як книжка пише.. Знаєте здаєсі мені шо той пан дохтір Ляшко довго не протримаєсі в кріслі. Шкода мені його – бідолаху не запросили до барского стола..Зелебоби ваш презедент зі своєю челядю порушує правила карантину.. Чи йому можна всьо??Ну курва він ж ваш слуга а не ви його.. А він сидить регоче і каже – через карантин у насілєнія нєту дєнєг

Но ви дєржитєсь бо я вас на прутні вертів лохів.  Жгі Валодя далі – стадо має вити як вовчиці на концерті в Алєжки

Цьотка Галька зі Львова. Реінкарнація.

 

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close