Блоги

Андрій Смолій: Поселфився. Пoстрiляв з лyка. Поїв. В країні криза. Падіння економіки. Але ні. Це не хвилює тих, хто сьогодні при владі

Поселфився. Постріляв з лука. Поїв. Приїхав в село з десятками охоронців. Побігав по Хмельницькому.

Два робочі дні пройшли.

В країні криза. Падіння економіки. Безробіття. Епідемія коронавірусу. Війна. Знищена зовнішня політика. Політичні переслідування. Тиск на ЗМІ.

Але ні. Це не хвилює тих, хто сьогодні при владі. Вони самі створюють цей хаос. А в цей час ходять по закритих кафе і п‘ють каву. «Велюр» продовжується, тільки тепер в масштабах всієї держави.

Гірше не буде? Та гірше вже нікуди.

Андрій Смолій

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close