Блоги

Олег Сенцов розгромно про Авакова: “Хай вони бояться нас сильніше ніж потужного міністра.”

Відомий на весь світ український активіст та колишній бранець Кремля Олег Сенцов, висловив своє ставлення до політики Зеленського, та міністра МВС Авакова:

Щоб писати про всі помилки та факапи цієї влади треба цим займатися з ранку до вечора. Я не є системним хейтером Зеленського лише за те, що він існує на цьому світі. В мене ще жевріє надія, що тиск громадянського суспільства змусить президента рухатися в вірному напрямку і робити реформи, які він обіцяв та заради яких його обрали. Але ці сподівання зменшуються з кожним днем та діями або навпаки бездіяльність влади.

Хтось може вважать, що події останніх днів у Кагарлику, Броварах та Одесі, це просто виключення. Хтось може вважати, що Антоненко, Кузьменко та Дугарь можуть якось бути причетними до вбивства Шеремета. Комусь може здається, що корупція не є системною у лавах МВС, що на беззмінному міністру тримається ця країна та спокій у ній. Але навряд чи знайдеться людина, котра зможе спростувати той факт, що реформа поліції провалилась і тому Аваков повинен піти.

Потрібно продемонструвати під стінами Верховної ради та Кабміну, що народ вже зробив свій висновок і хай вони бояться нас сильніше ніж потужного міністра.” – написав Олег Сенцов.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close