Блоги

Олена Підгірна абсолютно відверто: Один клоун їздить в турне по країні, інший посилає всіх в ж. Третій веде розслідування в вікіпедії. А там – бац.

Події в світі крутяться яскравою каруселлю.
Події в Україні не дають скучити і забути, як виглядає перша еб..чка країни.
Кожен день у нас скандали, інтриги, розслідування. Нові закони один іншого краше. Реформи несуться стрімким домкратом, тільки встигай ухилятися. Нові призначення вживаних і вже порядком пом’ятих осіб … Все таке цікаве.

Один клоун їздить в турне по країні, інший посилає всіх в жо… Третій веде розслідування в вікіпедії.
А там – бац. І армію скоротили. На 10%. Адже навіщо нам армія? Війни-то вже в інформ-просторі немає. Є вірус, карантин, лайка за маски і ціни на полуницю і дощ. А війни немає. Так, дрібниці. Постреливают.

Десь за нашими спинами якісь люди домовляються за Крим. І нам вже пишуть, що діти в Криму страшно страждають. Їм вода потрібна. Не Титану, не російським військовим базам. А дітям. Віконце Овертон вже намальовано. Поряд друге віконце – Донбас.

І ось вже ми дізнаємося, що Україна готова до широких компромісів. Дуже широким. Прям так хоче повернути окуповані території, що їсти не може (тут Наталка Мосейчук на 1 + 1 розповідає, як подешевшав борщовий набір, правда з нього кудись пропало м’ясо …).
І широкі компроміси.

А ще Крим теж хочемо повернути. Тому компроміси б’ють рекорди по своїй ширині. Ось наприклад – влада вже готова говорити на тему особливого статусу цих територій у складі України. Донбас – як пілотний проект.

Це не просто слова. Це інтерв’ю міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби DW. Але є червоні лінії, згадав глава МЗС. Які не можна перетинати. Дуже правильно, Дмитро, що ви про це згадали. Тому що перетинати ці лінії можна, звичайно, але в якийсь раз вас можуть зловити і інтегрувати особливий статус окупованих територій в вашу абсолютно вільну дупу.

“Ми пропонуємо Росії дуже просте рішення: ми ніколи не будемо перетинати наші червоні лінії, якими є суверенітет і контроль нашого кордону. Замість цього ми готові домовитися про особливий статус цих регіонів (Донбасу і Криму) в межах України, котрий не дає їм право накладати вето на будь-які загальнонаціональні рішення”, – сказав Кулеба.

Це дуже хитрий план, звичайно. Що б не перетинати червоні лінії, увійти до складу Малоросії разом з ними. По межі. Тільки є нюанс, Дмитро. Особливий статус окупованих територій – це теж червона лінія. Раптово. І нам би хотілося, що б ви це пам’ятали. Тому що ходити з особливим статусом в жопе буде дуже незручно. Так само незручно, як з договором про митний союз. Можете запитати у Януковича. Він до сих пір з ним ходить, виглядає нездорово і кричить – “АСТАНАВІТЕСЬ!”
Бережіть себе, Дмитро. Володимиру привіт.

Олена Підгірна

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close