Олена Підгірна абсолютно відверто: Один клоун їздить в турне по країні, інший посилає всіх в ж. Третій веде розслідування в вікіпедії. А там – бац.

Події в світі крутяться яскравою каруселлю.
Події в Україні не дають скучити і забути, як виглядає перша еб..чка країни.
Кожен день у нас скандали, інтриги, розслідування. Нові закони один іншого краше. Реформи несуться стрімким домкратом, тільки встигай ухилятися. Нові призначення вживаних і вже порядком пом’ятих осіб … Все таке цікаве.

Один клоун їздить в турне по країні, інший посилає всіх в жо… Третій веде розслідування в вікіпедії.
А там – бац. І армію скоротили. На 10%. Адже навіщо нам армія? Війни-то вже в інформ-просторі немає. Є вірус, карантин, лайка за маски і ціни на полуницю і дощ. А війни немає. Так, дрібниці. Постреливают.

Десь за нашими спинами якісь люди домовляються за Крим. І нам вже пишуть, що діти в Криму страшно страждають. Їм вода потрібна. Не Титану, не російським військовим базам. А дітям. Віконце Овертон вже намальовано. Поряд друге віконце – Донбас.

І ось вже ми дізнаємося, що Україна готова до широких компромісів. Дуже широким. Прям так хоче повернути окуповані території, що їсти не може (тут Наталка Мосейчук на 1 + 1 розповідає, як подешевшав борщовий набір, правда з нього кудись пропало м’ясо …).
І широкі компроміси.

А ще Крим теж хочемо повернути. Тому компроміси б’ють рекорди по своїй ширині. Ось наприклад – влада вже готова говорити на тему особливого статусу цих територій у складі України. Донбас – як пілотний проект.

Це не просто слова. Це інтерв’ю міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби DW. Але є червоні лінії, згадав глава МЗС. Які не можна перетинати. Дуже правильно, Дмитро, що ви про це згадали. Тому що перетинати ці лінії можна, звичайно, але в якийсь раз вас можуть зловити і інтегрувати особливий статус окупованих територій в вашу абсолютно вільну дупу.

“Ми пропонуємо Росії дуже просте рішення: ми ніколи не будемо перетинати наші червоні лінії, якими є суверенітет і контроль нашого кордону. Замість цього ми готові домовитися про особливий статус цих регіонів (Донбасу і Криму) в межах України, котрий не дає їм право накладати вето на будь-які загальнонаціональні рішення”, – сказав Кулеба.

Це дуже хитрий план, звичайно. Що б не перетинати червоні лінії, увійти до складу Малоросії разом з ними. По межі. Тільки є нюанс, Дмитро. Особливий статус окупованих територій – це теж червона лінія. Раптово. І нам би хотілося, що б ви це пам’ятали. Тому що ходити з особливим статусом в жопе буде дуже незручно. Так само незручно, як з договором про митний союз. Можете запитати у Януковича. Він до сих пір з ним ходить, виглядає нездорово і кричить – “АСТАНАВІТЕСЬ!”
Бережіть себе, Дмитро. Володимиру привіт.

Олена Підгірна

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button