Гарна новина, яка викликала істерику у Вати. Ця подія ставить крапку в питанні подачі води до Криму.

Це гарна новина з передбачуваною істерикою в Запоребріке. І ця новина ставить крапку в питанні подачі води до Криму. Коротка передісторія.

Кремлівські технологи спробували отримати рішення в Європейському Суді з Прав Людини про те, що кримський рибокомбінат отримав збитки через перекриття України подачі дніпровської води в Крим. Але були послані. На і в. Швидко, аргументовано і логічно. І справа навіть не в проукраїнській або антиросійській позиції суддів ЄСПЛ, як багатьом би хотілося, а в правовій позиції. Розумієте? Для суддів ЄСПЛ Крим український і анексований Росією. А значить до звільнення Криму саме РФ зобов’язана забезпечити всім необхідним, і водою теж, жителів півострова відповідно до першої статті Європейської конвенції з прав людини та відповідно до Женевської конвенції. ЄСПЛ відмовив заявникам розуміючи, що ніякої води з боку України в Крим надходити не повинно. Самі, все самі. І камені з небес жерти нехай не забувають.

Це викликало істерику в Запоребріке. І це дуже добре. І кожен політик, який пропонує дати воду до Криму не просто зрадник і негідник, але і хоче щоб Україна відмовилася від правової позиції. Тому, якщо почуєте від якогось нашого полудурка кремлівські тези про воду, то женіть його геть. Можна стусанами і сцанимі ганчірками.

PS. Краща цитата з рашісткіх ЗМІ – “Адвокат зазначив, що ЄСПЛ сприймає проросійських налаштованих жителів Криму як “прокажених”. Все логічно. І ми так само сприймаємо цих убогих.

Борислав Береза

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button