Блоги

Гарна новина, яка викликала істерику у Вати. Ця подія ставить крапку в питанні подачі води до Криму.

Це гарна новина з передбачуваною істерикою в Запоребріке. І ця новина ставить крапку в питанні подачі води до Криму. Коротка передісторія.

Кремлівські технологи спробували отримати рішення в Європейському Суді з Прав Людини про те, що кримський рибокомбінат отримав збитки через перекриття України подачі дніпровської води в Крим. Але були послані. На і в. Швидко, аргументовано і логічно. І справа навіть не в проукраїнській або антиросійській позиції суддів ЄСПЛ, як багатьом би хотілося, а в правовій позиції. Розумієте? Для суддів ЄСПЛ Крим український і анексований Росією. А значить до звільнення Криму саме РФ зобов’язана забезпечити всім необхідним, і водою теж, жителів півострова відповідно до першої статті Європейської конвенції з прав людини та відповідно до Женевської конвенції. ЄСПЛ відмовив заявникам розуміючи, що ніякої води з боку України в Крим надходити не повинно. Самі, все самі. І камені з небес жерти нехай не забувають.

Це викликало істерику в Запоребріке. І це дуже добре. І кожен політик, який пропонує дати воду до Криму не просто зрадник і негідник, але і хоче щоб Україна відмовилася від правової позиції. Тому, якщо почуєте від якогось нашого полудурка кремлівські тези про воду, то женіть його геть. Можна стусанами і сцанимі ганчірками.

PS. Краща цитата з рашісткіх ЗМІ – “Адвокат зазначив, що ЄСПЛ сприймає проросійських налаштованих жителів Криму як “прокажених”. Все логічно. І ми так само сприймаємо цих убогих.

Борислав Береза

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close