Борислав Береза, досить цікаво про тести на COVID-19.

Для розуміння ситуації з коронавірусом і тестами в Україні, варто подивитися на два факти і на зв’язок між ними.

1. Протягом останньої доби, 3 червня, Коронавірусну хворобу COVID-19 в Україні діагностували у 588 осіб. Це серед тих кого протестували.

2. В Одесі померла жінка від коронавируса, якої до цього двічі робили тести ПЦР – 21 травня і 26 травня, і вони двічі показали негативний результат. З огляду на її стан їй зробили третій ПЦР тест. І 1 червня були отримано позитивний результат цього ПЦР-тесту, а 3 червня хвора померла.

Україна як і раніше на останньому місці в Європі за кількістю проведених тестів на COVID-19. Мало того, що їх не вистачає, але виходить, що вони сумнівної якості. Або щось з ними не так роблять. А інакше складно пояснити ситуацію в Одесі. А ще виникає питання у скількох хворих не змогли виявити COVID-19 так само, як це не змогли зробити в Одесі і скількох вони після цього позаражали?

До речі, мої джерела на Банковій підтверджують, що там достатня кількість тестів для регулярної перевірки на коронавірус Зеленського, всього його оточення і “прислуги”. Так що слуги народу на відміну від народу убезпечилися. Але хіба це когось дивує?

Борислав Береза

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button