Блоги

Вахтанг Кіпіані: 42 громадянина України – вони ж “громадяни ЛНР” ухвалили “закон”, який позбавляє українську мову статусу “державної” на окупованій території.

42 громадянина України – вони ж “громадяни ЛНР” ухвалили “закон”, який позбавляє українську мову статусу “державної” на окупованій території.

За шість років Україна не створила жодного правового механізму покарання цих виб*ядків – кажу як думаю. Завтра вони і ще десятки тисяч убивць і колаборантів – тамтешніх ментів, кагебистів, ополченцев і інша наволоч, знову матимуть всі громадянські права – від права обирати й обиратись, безвізу і до пенсійного забезпечення. Це катастрофа, бо показує повну недієздатність держави.

Надії на суди, всі ці кумедні бізнес-структури сбу-мвс-дбр і інші нема в принципі. Україна ще буде платити гроші через втрату “кормильца” родинам Захарченка і Толстих. Убозтво попередньої і нинішньої влади в цьому питання просто зашкалює.

Вахтанг Кіпіані

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close