COVID-19Неформат

”Попрощався з сім’єю і згорів”: з’явилися трагічні подробиці про померлого на Львівщині медика

Дружина загиблого від ускладнень COVID-19 медика Романа Кріля розповіла, що чоловік попрощався з сім’єю за тиждень до трагедії.

Ймовірно, коронавірусом чоловік заразився під час одного з виїздів до пацієнтів, потім інфікованою виявилася і його дружина-медикиня, пише “Сегодня“.

“Мій чоловік був найкращим. І чоловіком, і батьком, і дідом, і фельдшером. Свою хворобу вважав серйозною, беріг себе, але були пацієнти, які, викликаючи швидку, не говорили правди про свої симптоми. Бригада мого чоловіка працювала в масках і рукавичках, але не в такому захисті, в якому потрібно їхати до “ковідних” пацієнтів. Тобто для таких пацієнтів є спецбригади”, – розповіла дружина померлого Марія Кріль.

За її словами, хвороба чоловіка мала стрімкий перебіг. Медик “згорів” за тиждень і був при свідомості до останнього дня.

“Десь 25 числа в нього підвищилася температура до 38,5. Ми запідозрили недобре, було призначено антибіотики. Потім чоловік своєю машиною з’їздив і зробив КТ. Дослідження показало наявність пневмонії з підозрою на COVID-19. Пізніше з’ясувалося, що тест на коронавірус – позитивний. Чоловіка було госпіталізовано, пізніше направлено до пульмонологічного центру. Він був при свідомості до останнього дня. З вівторка почав прощатися з усіма, з дітьми, відчував. Помер чоловік через тиждень, 31 травня. “Згорів” за тиждень”, – поділилася дружина медика.

Жінка уточнила, що перенесла легкий ступінь захворювання. У неї не було ні температури, ні інших симптомів. Повторний тест на COVID-19 дав негативний результат.

“Сім’я Романа Кріля – це династія медиків. Сам же Роман не уявляв свого життя без роботи. Поки не з’явився COVID-19”, – сказав колега сімейної пари, головний лікар Сокальської райлікарні Роман Швед.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close