Не до жартів. Ризик вторгнення Росії дуже високий: Наєв заявив про посилення охорони в двох областях України

Через повідомлення про високу ймовірність нового вторгнення російських військ на теріторію Україні дві області взяті під посилену охорону.

За повідомленням командувача Об’єднаних сил Сергія Наєва, Херсонська і Миколаївська області України взяті під посилену охорону.

Про захист Херсонщини і Миколаївщини від російської агресії Наєв повідомив на запитання журналістів. “Дійсно, така інформація (про вторгнення РФ – ред.) проходила, але ми заздалегідь вжили заходів”, – повідомив командувач ООС. Він уточнив, що під посилений захист були взяті ключові об’єкти інфраструктури України.

Йдеться, зокрема, про Північно-Кримський канал. “Ми всі ці об’єкти посилили – і охорону, і безпеку”, – запевнив Наєв. Він також повідомив про проведення деяких контрдиверсійних і контртерористичних заходів. Було відзначено, що до операції по захисту областей залучені не тільки військові, але і спецслужби, а також правоохоронці.

Примітно, що про ризик нового вторгнення Росії, серед інших, заявив президент американського фонду “Джеймстаун” Глен Говард. Він висловив думку, що таким чином Росія може спробувати вирішити проблему з нестачею води в захопленому Криму. З кожним роком ситуація з водопостачанням для окупанта тільки погіршується. І Росія виношує плани навіть військової операції задля вирішення цієї проблеми.

За матеріалами Еспресо

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button