Соц мережі

«Люди проголосували». Боксер Беринчик висловив думку про окупацію Криму Росією

Денис Беринчик намагався відповісти дипломатично

Фото – Instagram Дениса Беринчика

Срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні, український професійний боксер Денис Беринчик поділився думками про Крим. За його словами, громадяни України можуть називати півострів українським, але по суті в Криму підняті російські прапори.

«Крим може бути для наших українців Кримом, але, коли ти відкриваєш карту, у нього триколор. Була автономна республіка, від’єдналася, проголосували. Прийшли чоловічки, не прийшли чоловічки… Але Коли сьогодні туди їдеш, проїжджаєш прикордонну службу однієї країни та іншої країни. Думаю, територію ніхто не віддасть, а інші її не заберуть», – розповів Беринчик в інтерв’ю, розміщеному на сторінці порталу Sport Arena в Instagram.

Нагадаємо, що друзі Беринчика, інші боксери Усик і Ломаченко через постійні антиукраїнські висловлювання і участь у російському пропагандистському фільмі потрапили у базу «Миротворця».

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close