Соц мережі

«Люди проголосували». Боксер Беринчик висловив думку про окупацію Криму Росією

Денис Беринчик намагався відповісти дипломатично

Фото – Instagram Дениса Беринчика

Срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні, український професійний боксер Денис Беринчик поділився думками про Крим. За його словами, громадяни України можуть називати півострів українським, але по суті в Криму підняті російські прапори.

«Крим може бути для наших українців Кримом, але, коли ти відкриваєш карту, у нього триколор. Була автономна республіка, від’єдналася, проголосували. Прийшли чоловічки, не прийшли чоловічки… Але Коли сьогодні туди їдеш, проїжджаєш прикордонну службу однієї країни та іншої країни. Думаю, територію ніхто не віддасть, а інші її не заберуть», – розповів Беринчик в інтерв’ю, розміщеному на сторінці порталу Sport Arena в Instagram.

Нагадаємо, що друзі Беринчика, інші боксери Усик і Ломаченко через постійні антиукраїнські висловлювання і участь у російському пропагандистському фільмі потрапили у базу «Миротворця».

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close