COVID-19

У Києво-Печерській Лаврі перша cмeрть від кoрoнaвiрусу. Подробиці

За повідомленням церковників, смерть наступила внаслідок тривалої хвороби.

Сьогодні, 12 квітня, помер насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Нектарій. Про це повідомляє пресслужба Лаври.

Зазначається, що смерть наступила внаслідок тривалої хвороби, якої саме – не уточнюють. Священнику було 73 роки.

“Всі знали отця Нектарія як лаврського старця, молитовника, який відвідував усі богослужіння, чуйного духівника, до якого можна було звернутися за допомогою в будь-який момент. Архімандрит Нектарій прийшов послушником до обителі в 1988 році, коли в Лаврі відновилося чернече життя після її закриття в період безбожного радянського правління. Ніс різні послухи, в тому числі завідував читанням невсипущого Псалтиря”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Києво-Печерська Лавра стала епіцентром спалаху коронавірусу в столиці: виявлено 26 нових випадків інфікування. Чи є серед них намісник Лаври Павло, у церкві не підтверджують, але й не спростовують.

Станом на 12 квітня в Україні зафіксовано 2777 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 83 летальні, 89 пацієнтів одужали.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close