Соц мережі

Справжній приклад для багатьохю, 20-річна дівчина кинула навчання і поїхала в село виховувати шістьох дітей

Коли тобі двадцять років – хочеться тільки веселитися, відриватися на повну і насолоджуватися життям. Але іноді трапляється так, що вже в такому віці на твої тендітні плечі звалюється величезний тягар відповідальності.

Христина Євтушенко впродовж двох років втратила і батька, і матір. Дівчина залишилася найстаршою в родині, де було ще семеро дітей, наймолодшому з яких чотири роки.

Вже на похоронах матері, коли діти залишилися повними сиротами, їх хотіли розподілити по дитячих будинках області. Але Христина рішуче заявила, що буде сама виховувати молодших братів і сестер. За дівчину заступилася місцева влада. Тоді органи опіки дали Христині термін півроку. За цей час вона повинна довести, що в змозі подбати про молодших.

Кинувши коледж, Христина взялася за роботу. З ранку вона встигала подоїти корів, приготувати сніданок, зібрати спочатку старших до школи, потім молодших в садок. Поки всі на заняттях, Христина прибирає, готує, шиє, пере, годує тварин. Через шість місяців органи опіки переконалися, що вона зможе виростити братів і сестер.

У кожної дитини з сім’ї Євтушенко є свої обов’язки: один  ​​після занять годує худобу, хтось із дівчаток допомагає Христині готувати обід і вечерю. Довгий час за водою сім’ї доводилося ходити на джерело за кілька кілометрів. Місцева адміністрація провела водопровід, що стало справжнім святом в сім’ї.

  • Зараз наступний по старшинству в родині Євтушенко Артем навчається в технікумі. Вирішили, що саме він здобуде освіту, поки Христина буде стежити за молодшими. Він приїжджає на вихідні і займається «чоловічими обов’язками»: лагодить, прибиває, ремонтує.

Держава теж не забула про сім’ю сиріт. На всіх неповнолітніх дітей (їх зараз п’ятеро) Христина отримує допомогу. Сусідки розповідають, що іноді  дівчина заходить до них додому, щоб поплакати. Їй дуже важко, але вона не опускає рук. Просто іноді Христині хочеться побути слабкою дівчиною.

Однак потім, витерши сльози, вона знову поспішає додому, щоб піклуватися про сім’ю. Звичайно, їй би хотілося ходити на побачення і вечірки, але маленькі брати і сестри найважливіше.

За матеріалами сайту – amazing-ukraine.com

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close