Соц мережі

Київський кур’єр став антигероем цього дня, та розлютив Киян, – “Це за наші ж гроші!”

У Києві кур’єр популярної служби доставки будував катання на велосипеді прямо у фонтані на Майдані Незалежності. Про це повідомляють у співтоваристві «Київ оперативний» у соціальній мережі Facebook.

«Іноді здається, що кур’єри з доставки їжі – колишні таксисти з Über. Чому так?», – запитує автор поста, публікуючи відповідну відео.

«Швидше за все, не колишні, а майбутні», «Водна ракета поспішає на виклик десь, ти чекай товариш, суші і гамбургер з макдональдс», «Не ракета, а торпеда», «Людина уявила себе у Венеції… гондольером…», – жартують кияни.

Іноді здається, що кур‘єри з доставки їжі – колишні таксисти з Uber. Чому так?

Опубліковано Киев Оперативный Субота, 6 червня 2020 р.

«Вже бісять ці постачальники і п’яні приїжджі гості столиці. Де поліція?» «Чого смішного то? Бидлан миє свій санний велик у фонтані, який, між іншим, утримується за наші гроші», – обурюються інші.

«Він без маски. Де поліція? На Гідропарку плавця супроводжував цілий табун мусорів», «Тому що без мізків беруть тільки в ці шарашкіни конторки», – додають в коментарях розсерджені городяни.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close