Таке можливо лише в нашій правовій системі, і це не жарт. Українські миші геть збожеволіли – спочатку зерно зжерли, а тепер “обдовбалися”

Українські миші геть збожеволіли – спочатку з’їли 2700 вагонів на 800 млн грн, а тепер перейшли на марихуану.

Так, у Тернопільському районному суді оправдали підозрюваного в незаконному зберіганні марихуани після того, як в залі винесення вироків несподівано виявилося, що 7 грам речового доказу, а саме пакетика з сімома грамами марихуани, немає – з’їли миші. Саме так було зазначено в звіті поліції.

То де поділася марихуана? Прокурор у ролі державного обвинувача тільки розвів руками. Натомість суду надав лист за підписом заступника начальника слідчого управління ГУНП в області, зі змісту якого вбачається, що під час інвентаризації комісія виявила зіпсований речовий доказ, а точніше його відсутність – марихуана зникла, а від спецупакування залишилися клаптики. Мовляв, сталося це від неналежного зберігання. Речові докази валялися у приміщенні на підлозі у кутку. Усе мокре від розлитої речовини нез’ясованого походження темного кольору із специфічним запахом. До того ж скрізь – послід від гризунів.

Якщо це все, звичайно ж правда, то завдяки гризунам, підозрюваного визнали винним і відпустили. Ось так оn.

Скріншот повідомлення

Скріншот повідомлення

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button