Влада

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях! Вічна їм Слава! У Залі пам’яті захисників України вшанували загиблих гвардійців

Сьогодні, 7 червня, у Києві відбувся традиційний церемоніал вшанування військовослужбовців, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Cході України інформує офіційний сайт МВС.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники Національної гвардії України, представники керівництва оборонного відомства, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України.

Сьогодні, 7 червня, Дзвін Пам’яті пролунав 5 разів…

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

У цей день внаслідок російської агресії на сході України загинуло 5 українських військових, серед них 2 гвардійці:

Пругло Дмитро Миколайович та Олексюк Максим Вікторович, які загинули вночі 7 червня 2019 року під час прицільного артилерійського обстрілу позицій ЗСУ поблизу смт. Новолуганське на Світлодарській дузі внаслідок прямого влучення 122-мм снаряду в траншею (бійці облаштовували нову позицію).

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях! Вічна їм Слава!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоб і військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, і пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

У центрі Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close