Соц мережі

Подалі від падаючої Росії. Лукашенко звернувся до білорусів.

Президент Білорусі Олесандр Лукашенко є беззмінним лідером ось уже кілька десятків років. У 2020 році він знову буде боротися за крісло лідера держави і ця подія заплановано на 9 серпня. У 6-й раз «Батько всіх білорусів» буде доводити, що тільки під його чуйним керівництвом можлива стабільність, безпеку і суверенність цієї країни. Для того, щоб ніхто не сумнівався в можливості негативних наслідків, якщо його місце займе хтось інший, президент нагадав про закордонні ворогів Білорусі.

Про це пише «OBOZREVATEL».

Президент Олександр Лукашенко стверджує, що білоруси зобов’язані пам’ятати про Росію, яка може стати агресивною, вчинити так само, як з Україною і Грузією. На його думку, таке сусідство може коштувати Білорусі свободи і території.

Олександр Лукашенко прямо заявляє, що потрібно бути напоготові. Якщо жителі Білорусі думають, що війна йде десь далеко і не має до них відношення, то вони сильно помиляються.

Олександр Лукашенко пояснив, що зараз його держава розривають на частини. Хоча, за словами президента, білоруси за цей час не знали горя. Він також згадав Україну, частина якої була окупована російськими часті.Также Олександр Лукашенко нагадав і інші подібні випадки. Наприклад, Молдову, яка втратила Придністров’я ще в 1990 році. Литва, якій довелося воювати за незалежність.

Ще були згадані гарячі точки Кавказу, конфлікт вірмен і азербайджан, де люди багато років не можуть знайти спільну мову.

Згадав Олександр Лукашенко і Грузію, яка постраждала і втратила теж частину своїх територій. Війну з Абхазією і Осетією, які потрапили під вплив північного сусіда.

За повідомленнями деяких ЗМІ, зараз Лукашенко навіть може пригрозити всім розстрілами, для того щоб захистити свою країну.

Російські ЗМІ поспішають звинуватити Лукашенка у зміні оріентирів через падіння російської економіки.

Мова оригіналу Газета Ру

Президент Белоруссии Александр Лукашенко в очередной раз дал понять, что больше не хочет быть сателлитом России. Белорусский лидер готов дружить с Евросоюзом и даже НАТО. А также с Китаем и США, лишь бы поддержать экономику и не провалить президентские выборы, отмечают эксперты.

Президент Белоруссии Александр Лукашенко в пятницу, 5 июня, провел в Минске встречу с премьером Венгрии Виктором Орбаном о расширении экономического сотрудничества между двумя странами. Белорусский лидер первым делом охарактеризовал взаимоотношения между Белоруссией и Евросоюзом, в также НАТО. Отношения между Минском и Брюсселем с каждым годом становятся все более продуктивными, считает Лукашенко.

НАТО плюс Белоруссия

Кроме этого, Лукашенко заметил улучшение отношений с НАТО, они становятся все более доверительными. И в этом вопросе Будапешт также занимает конструктивную позицию. «Белоруссия готова к дальнейшему развитию диалога во взаимоуважительном ключе и на равноправной основе», — отметил белорусский лидер.

Напомним, в декабре прошлого года белорусский президент даже выражал готовность участвовать в военных учениях НАТО, для начала в качестве наблюдателя. И нашел поддержку у генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close