Влада

Ще гірше ніж в 90-тих: у Миколаєві невідомі влаштували масову стрілянину, є постраждалі

У Миколаєві невідомі влаштували стрілянину на маршрутній зупинці у Заводському районі.

Про це повідомила пресслужба поліції.

Інцидент стався на вулиці Лазурній у мікрорайоні Намив.

Поранення отримали двоє чоловіків, які були оперативно доставлені до лікарень.

Повідомляється, що один з постраждалих отримав поранення в ноги і має пройти курс амбулаторного лікування, тоді як інший перебуває в операційному блоці з пораненням плеча.

За даним фактом було відрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України “Хуліганство”.

Винним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 7 років.

Наразі тривають слідчі дії.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close