Фото з передової . Донецькі партизани та візуальне пояснення, що таке ОРДЛО. “Заглянь на дно туалету і дізнаєшся, що таке “ДНР”

Українців розсмішило фото туалету з передової.

Світлину опублікував український військовий Анатолій Штефан.

Так, на вході в туалет розмістили табличку: “Заглянь вниз і дізнаєшся істину “ДНР” та “ЛНР”.

У мережі “вибухнули іронією на цю тему.

“Якщо хрестик натиснути, ВОНО закриється ?”, “Дебілізм в квадраті!”, “Повернемо Донбас – на могилі Захарченка і Гіві будуть такі пам`ятники”, – іронізують українці.

Також Анаталій повідомив

Сьогодні, окупаційна влада фейкової лИнИрИ, підняла по тривозі підрозділи нарядної міліції. Причиною таких заходів стало масове розміщення агітаційних листівок (в районі Антрациту та Слов’яносербську) із закликами до перевороту, бунтарства, відмови виходити на роботу працівників вугільної, медичної, а також інших установ.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button