COVID-19

Кaрантин кажете? Вербна неділя? Соціальна дистанція?? Може мені хтось мені пояснить логіку заборони гуляти і бігати в парках наодинці чи сім’єю, працювати літнім людям

Карантин кажете? Вербна неділя? Соціальна дистанція??

Може мені хтось мені пояснить логіку заборони в ПКМУ 255 гуляти і бігати в парках наодинці чи сім’єю, працювати літнім людям разом із відсутністю там заборони відвідувати церкву і відповідні церковні свята.

Може хтось пояснить логіку роботи поліції, яка ганяє одноких бігунів, і качків і спокійно допускає оце?

Я можу пояснити. Логіка проста – шукаємо не там де загубили, а там де світло. Забороняємо не те, що небезпечно, а те, за що поліції легко притягати затримувати і штрафувати.

Ну тобто заборонити прямо церковні заходи кабміну страшно (це ж вам не бігуни), а виконувати вже існуючі заборони (більше трьох не збиратись) страшно вже авакову і конкретно поліції – тому що це ж не протестувальники, не бідні пенсіонери і не дівчата, які знімають беркутів… Це їхній електорат…

Отут закінчуються всі ваші протиепідемічні заходи… а метафора Отар Довженко (Otar Dovzhenko) з мавпою за кермом автобуса стає нав’язливою…

Фото Pavlo Polamarchuk

Євгенія Закревська

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close