COVID-19

Зеленський зробив невтішну заяву про карантин в Україні: “Тримаймо руку на пульсі, бо можуть повернутися жорсткі рамки…”

Уряд стурбований недотриманням правил карантину після його пом’якшення та збільшенням кількості хворих на коронавірус.

Про це повідомляється на сайті президента за результатами традиційної наради щодо запобігання поширенню коронавірусу під головуванням Володимира Зеленського

За словами Зеленського, послаблення карантину врятує економіку, але коронавірус нікуди не зник.

“Ми не хотіли б знову повертатися в такі жорсткі рамки. Тому тримаймо руку на пульсі щодо розвитку подій і нагадуймо людям, що правила соціального дистанціювання й маскового режиму мають діяти. І поки, на жаль, ми не можемо дозволити собі масові розважальні заходи”, – додав президент.

Крім того, під час наради обговорили питання запуску міжнародного сполучення. Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що українці не легковажили після запуску внутрішнього авіасполучення 5 червня і, попри літній сезон, перші рейси до Одеси не були переповнені.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close