COVID-19Офіційні ЗМІ

Спалах коронавірусу. Два села будуть встановлені карантинні КПП, – Болградська РДА

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Болградської РДА, станом на 8 червня в Болградському районі зареєстровано 34 випадки захворювання СОVID-19.

“У зв’язку з цим прийнято рішення заборонити в районі діяльності установ культури, здійснення міжобласних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, шлях слідування яких проходить через територію Болградського району, роботу установ загальної середньої освіти, які здійснюють підготовку пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році відповідно до затвердженої мережі пунктів тестування області, зокрема пробного тестування”, – сказано в повідомленні.

Главам населених пунктів Дмитрівка та Криничне доручено з 9 червня визначити місця дислокації двох контрольно-пропускних пунктів (карантинних постів), ввести особливий режим в’їзду і виїзду в села і організувати їхню роботу, а також забезпечити їх засобами індивідуального захисту, гарячим харчуванням тощо.

“На період запровадження особливого режиму через ці населені пункти заборонено проведення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньообласному повідомленні, а також проведення релігійних заходів та діяльність закладів”, – наголошується в повідомленні.

Всіх, хто в’їжджає, зобов’яжуть перебувати в самоізоляції, на в’їзді їм проводитимуть температурний скринінг.

Після поліпшення епідеміологічної ситуації в цих населених пунктах карантинні заходи буде послаблено”, – інформують в РДА.

Через спалах коронавірусу у двох селах Одеської області встановлюють КПП, - Болградська РДА 01

Нагадаємо, станом на 8 червня в Україні лабораторно підтверджено 27 462 випадки COVID-19. За добу – 463 нові випадки. В Одеській області всього зареєстровано 1002 випадки.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close