Політика

“Слуга народу” зробили термінову заяву: Кабінет міністрів України може не отримати імунітету від Верховної Ради.

Кабінет міністрів України може не отримати імунітету від Верховної Ради.

Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на депутата від “Слуги народу”.

Так, Рада найближчим часом повторно розгляне програму дій Кабміну. Якщо Денис Шмигаль не переконає Верховну Раду, його уряд може втратити імунітет.

Нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура переконує, що Рада матиме 15 днів на вирішення майбутнього уряду Дениса Шмигаля.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close