Блоги

Схоже, все-таки хвoрuй: митрополит Онуфрій не з’явився на початок Пасхального богослужіння, деталі

На відкритті Пасхального богослужіння в УПЦ МП був відсутній Блаженніший митрополит Онуфрій, що побічно може свідчити про правдивість інформації про те, що він “підхопив” коронавірус.

Раніше в Мережі з’являлися чутки про те, що Блаженніший митрополит Онуфрій УПЦ МП інфікований коронавірусjом. Однак практично відразу ж цю інформацію стали активно спростовувати священнослужителі Московського Патріархату. Мовляв, він знаходиться в доброму здоров’ї і готується на Великоднє богослужіння. При цьому в якості доказів служителі УПЦ протягом останніх декількох днів активно публікували в Мережі фотографії, на яких Онуфрій дійсно виглядає абсолютно здоровим.

Кожен такий знімок коментувався, мовляв він зроблений буквально тільки що, і все нормально. У зв’язку з цим багато для себе вирішили, що справедливо буде дочекатися ночі перед Пасхою і подивитися, чи вийде Онуфрій проводити службу. Але пізно вночі 18 квітня, коли почалася Всеношна Великодня служба, Онуфрія на її початку не було.

Замість цього він обмежився опублікованими відеозверненням з поздоровленням українців з великодніми святами. І то, на ньому він виглядав якимось виснаженим, ледве говорить, ледве тримається на ногах. Безумовно, це лише побічно підтверджує істинність припущення про те, що він інфікований COVID-19.

Тим більше в пресі, зокрема, в одному з матеріалів “Лівого берега” під авторством головного редактора Соні Кошкіній з’явилася інформація про те, що Онуфрій таємно госпіталізований. “Онуфрій інкогніто перебуває в так званому” боксі Новинського “в Інституті серця (який зовсім не профільна інфекційна лікарня. Але чому б не організували доп. Послугу для шановних людей?). В УПЦ МП же публікують великодні фото Онуфрія і кажуть, що він відслужить всеношну у себе в резиденції, в Феофанії “, – сказано в матеріалі. Тим часом на богослужінні в ПЦУ її предстоятель митрополит Єпіфаній був присутній без всяких проблем.

За матеріалами сайту Діалог 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Пост підготовленно інтернет порталом “Кращі Блоги”, на замовлення порталу новин “Prefiks” .
Знайти оришінал посту ви можете за цим посиланням – Джерело

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close