Марія Берлінська: Шановний президент, уряд. У мене 2 питання. Кого в першу чергу підключать на апарати ШВЛ – “еліту з Куршавеля” чи простих людей?

Шановний президент, уряд, та інші відповідальні особи.

Публічно, ви демонструєте серйозну стурбованість здоров’ям громадян. Запроваджуєте карантин, надзвичайну ситуацію та інші обмеження. Деякі з них справді потрібні, певні, як на мене, взагалі не розумні.
Але це все лірика. А тепер практичне, конкретне питання.

Знаю, що кілька моїх друзів та знайомих вже більше тижня лежать дома з температурами і симптомами схожими на коронавірус.

В тестах їм відмовляють – посилаючи від швидкої на гарячу лінію і назад.

В цей же час, в Олександрівській лікарні, в інфекційному відділенні лежить так звана “еліта” – депутати, олігархи, високопставлені чиновники. Більшість з них захворіла поїхавиши на початку березня відпочити на один з найдорожчих курортів світу в французькі Альпи – Куршавель. На той момент в Європі вже били в набат щодо вірусу, але їх це не зупинило. Вони привезли вірус в Україну та інфікували багатьох – бо банально не пішли на карантин.

Отже ці люди свідомо порушили ряд загальновідомих правил, тепер отримують належне лікування за наші податки. Ними забита вже вся лікарня.

Разом з тим ті, хто сумлінно лежать дома на карантині, не можуть навіть протестуватись.

Отже в мене два питання, до всіх вас, хто заламуючи руки переймається здоров’ям нації.

Панове урядовці, кого в першу чергу підключать на апарати штучної вентиляції легенів – “еліту з Куршавеля” чи простих людей?

Бо їх вже підключають. Іншим доведеться вмирати по домам?

Як, де, і коли люди з симптомами зможуть протестуватись, як це відбувається всюди в світі?

Прості смертні теж хотять жити, не лише ви.

Заодно глянемо чи вистачить вам сміливості публічно відповісти.

Дякую, дуже дякую!

Марія Берлінська

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Share

Recent Posts