Categories: Неформат

Сніжана Єгорова – Володимиру Зеленському: Зупиніться! Ні одна нормальна людина не підтримує вас.. Відео!

Відома телеведуча Сніжана Єгорова записала відео, в якому звернулася до президента України Володимира Зеленського.

Єгорова розповіла про те, як познайомилась з Зеленським, як допомогла його кар’єрі, а також підтримувала, коли він вирішив балатуватися в президенти. Однак, після останнії подій в країні, у телеведучої змінилась думка:

“Все те, що зараз відбувається з медициною сьогодні  – це геноцид власного народу. Про це Вам, мабуть, доносять. І Ви самостійно теж дивитесь фейсбук. Продані під час епідемії в Іспанію маски і те, що ваші чиновники про це повідомляють зовсім спокійно, розповідаючи, що все зроблено на законних підставах.. Так є закони, але є й закони моралі. Якщо ви не покараєте людей, які продають захисні засоби, в той час, коли в лікарів нема масок, санітайзерів, нема можливості працювати з хворими, то ви станете таким же злочинцем, як і ті люди, які роблять ці злочини. Я впевнена, що так думає більшість людей. Не недооцінюйте мудрість і силу нашого народу..”

Більше дивіться у відео:

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Share

Recent Posts