Офіційні ЗМІ

Чергове випробування негода атакує: синоптики опублікували прогноз погоди на 11 червня

Прогноз погоди на 11 червня збережеться аномальним: очікується сильна спека, а от західні, центральні області та Крим накриють сильні грози.

Про це йдеться у повідомленні Укргідрометцентру.

Зазначається, що на заході України очікується спекотна погода – до +30 градусів. Проте регіони накриють сильні дощі та потужні грози.  Така ж погода спостерігатимуться у частині центральних регіонів.

На півночі України буде спекотно – до +33 градуси. Аналогічна погода буде на півдні та сході. А от Крим попри спеку, накриють і грози.

Прогноз погоди у Києві на 10 червня тішитиме місцевих. Температура повітря становитиме +33 градуси, без дощів.

За матеріалами сайту Вголос

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close