COVID-19

Блогер :В лікарні братія Лаври відпочиває, бо “причастились”. Тому вкотре наполягаю, КРИЧУ, якщо хочете….

В Олександрівській лікарні столиці – ЗАКІНЧУЮТЬСЯ місця для лікування хворих на COVID-19. Про це повідомила Головлікар лікарні Людмила Антоненко…

Що тут скажеш… Ну от ЩО? Якщо найкраща зі столичних Державних лікарень практично не готова приймати нових хворих, якщо медперсонал вже готує нові місця для прийому, які не факт. що обладнені всім необхідним та знаходяться в ізольованому корпусі, то як справи в регіонах?

Та ми і так знаємо як… Хрєнові справи. От думаю: як там Чернівецька, Тернопільська та Івано-Франківська області, які, не враховуючи Києва є найбільш ураженими?

Так, я розумію, що з таким стикалися Італія та Іспанія, яким катастрофічно бракувало не те що боксів – ліжок! Але ж Україна саме тому і пішла на карантин завчасно, аби запобігти подібному… А тепер, в Олександрівській братія Києво-Печерської Лаври відпочиває, бо “причастились”. Хто в цьому винен? Правильно – ВИКЛЮЧНО влада.

Хай церква за Конституцією хоч тисячу разів буде відділена від Держави, але це можливо лише за умов якщо це ЦЕРКВА, а не агентурна мережа країни-агресора, через яку не тільки позаражалися багато наших несвідомих громадян, а й цих громадян скоро лікувати ніде буде…

Тому вкотре наполягаю, КРИЧУ, якщо хочете: робіть що завгодно, але забороніть “МП” як диверсійну, руйнівну структуру і поверніть Лаври, монастирі, храми, собори та церкви СПРАВЖНІЙ Українській церкві!

Назар Приходько

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close