Влада

Висловлюємо щирі співчуття родині: у ДТП загинув полковник командування Повітряних сил ЗСУ.

Полковник командування Повітряних сил ЗСУ Микола Романов і його дружина загинули в дорожній аварії.

Полковник Микола Романов усе своє життя присвятив службі в ЗСУ, відзначили в командуванні Повітряних сил.

Полковник командування Повітряних сил ЗСУ Микола Романов і його дружина загинули в дорожній аварії. Про це в четвер, 11 червня, повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.
“Із сумом повідомляємо, що вчора, 10 червня 2020 року, в смертельній ДТП загинули полковник Романов Микола Вадимович і його дружина Романова Тетяна Михайлівна”, – йдеться в повідомленні, в якому не уточнюється місце, де сталася аварія.
Зазначено, що Микола Романов усе своє життя присвятив службі в ЗСУ. Йому було 55 років.
“Висловлюємо щирі співчуття родині Романових, поділяємо Ваш біль”, – додали в командуванні Повітряних сил ЗСУ.

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close