Блоги

Гончарук: Чергова пoмилка влади і дуже пoгана нoвина для бізнес-клімату та України загалом

Гончарук назвав звільнення Верланова і Нефьодова “зачисткою” антикорупціонерів

Звільнення Максима Нефьодова, Сергія Верланова, Роберта Зелді, Дениса Шендрика, Сергія Пєтухова і Дмитра Венцковського з їхніх посад – це продовження зачистки антикорупціонерів з уряду.

Про це написав експрем’єр-міністр Олексій Гончарук на своєму Telegram-каналі, передає Цензор.НЕТ.

“Це чергова помилка влади і дуже погана новина для бізнес-клімату та України загалом”, – написав Гончарук.

На думку експрем’єра, незважаючи на величезний спротив і постійні інформаційні атаки за досить короткий період їм вдалося показати серйозні результати у своїх сферах

“Це початок “нової” кадрової політики. Сподіваюся, що вона буде в інтересах України, а не заради окремих українців”, – підсумував Гончарук.

Раніше Цензор.НЕТ повідомив про те, що 24 квітня Кабінет міністрів на позачерговому засіданні звільнив Максима Нефьодова з посади керівника Державної митної служби. Також у відставку відправили Сергія Верланова, який керував Державною податковою службою.

Нефьодов у Фейсбуці подякував своїй команді та опублікував фото у футболці з написом “Доббі вільний”

Цензор.НЕТ

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close