Блоги

Гончарук: Чергова пoмилка влади і дуже пoгана нoвина для бізнес-клімату та України загалом

Гончарук назвав звільнення Верланова і Нефьодова “зачисткою” антикорупціонерів

Звільнення Максима Нефьодова, Сергія Верланова, Роберта Зелді, Дениса Шендрика, Сергія Пєтухова і Дмитра Венцковського з їхніх посад – це продовження зачистки антикорупціонерів з уряду.

Про це написав експрем’єр-міністр Олексій Гончарук на своєму Telegram-каналі, передає Цензор.НЕТ.

“Це чергова помилка влади і дуже погана новина для бізнес-клімату та України загалом”, – написав Гончарук.

На думку експрем’єра, незважаючи на величезний спротив і постійні інформаційні атаки за досить короткий період їм вдалося показати серйозні результати у своїх сферах

“Це початок “нової” кадрової політики. Сподіваюся, що вона буде в інтересах України, а не заради окремих українців”, – підсумував Гончарук.

Раніше Цензор.НЕТ повідомив про те, що 24 квітня Кабінет міністрів на позачерговому засіданні звільнив Максима Нефьодова з посади керівника Державної митної служби. Також у відставку відправили Сергія Верланова, який керував Державною податковою службою.

Нефьодов у Фейсбуці подякував своїй команді та опублікував фото у футболці з написом “Доббі вільний”

Цензор.НЕТ

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close