Блогер : Дякуємо, Володимире Олександровичу! Ніде в світі такого немає, щоб капусточку і картопельку на дорозі вирощувати

Ніколи раніше в Україні не було таких керівників як Володимир Олександрович Зеленський.
Попередники тільки те й робили що призначали своїх подільників і кумів на посади, торгували посадами і відмивали бабло.

А от прийшов Володимир Олександрович і почалися справжні інновації.
Ніде в світі такого нема, щоб на відремонтованій для людей дорозі можна було для людей вирощувати ще й капусточку і картопельку.

Дякуємо, Володимире Олександровичу!
Поставимо свічку за ваше здоров’я в РПЦ ФСБ

Mason Lemberg

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button